Kontakt

 

Więcborskie Zakłady Metalowe „WIZAMOR Spółka z o.o.
ul. Starodworcowa 5
 
89-410 Więcbork
 
woj.kujawsko-pomorskie
 
NIP 558-14-44-125
REGON 091461635
 
T: +48 (52) 3897004
E: wzm@wizamor.com.pl
 
godziny otwarcia 7 00 – 1500

 

Dane szczegółowe:

Zarząd
Grzegorz Nowak – Prezes Zarządu
tel. 695667750
e-mail g.nowak@wizamor.com.pl

Dział Handlowy

Tadeusz Ledworowski – Specjalista d/s Marketingu i Handlu
tel. 693110041
e-mail t.ledworowski@wizamor.com.pl

Milena Andrearczyk – Obsługa klienta
tel. 511952226
e-mail m.andrearczyk@wizamor.com.pl

Lucyna Szczygło – Obsługa klienta
tel. 693250147 , 693250198
e-mail l.szczyglo@wizamor.com.pl

Mariusz Kalaczyński – Obsługa klienta
tel. 693 250 147
e-mail: m.kalaczynski@wizamor.com.pl

Dział Zaopatrzenia
Tomasz Nita – Logistyk
tel. 693110042
e-mail t.nita@wizamor.com.pl

Dział Księgowy

Sylwia Jagielska – Główna księgowa
tel. 887870044
e-mail s.jagielska@wizamor.com.pl

Katarzyna Gortych – Księgowa
tel. 511952216
e-mail k.gortych@wizamor.com.pl

Dział Kadry i Płace
Danuta Żelezik -Specjalista d/s Kadr i Płac
tel. 693110012
e-mail d.zelezik@wizamor.com.pl

Dział Kontroli Jakości

Mateusz Wieczorek – Kontroler Jakości
tel. 789087174
e-mail m.wieczorek@wizamor.com.pl

Dział Technologii

Grzegorz Wiśniewski – Technolog
tel. 693250162
e-mail g.wisniewski@wizamor.com.pl