Produkty

     zlaczki_hydrauliczne

Złączki i przyłączki hydrauliczne

Podstawową grupą asortymentową oferowaną przez naszą firmę są metalowe łączniki rurowe gwintowe z pierścieniem lub końcówką kulistą (stożkową), które znajdują zastosowanie w napędach i sterowaniach hydraulicznych w różnych gałęziach przemysłu do łączenia lub przyłączania stalowych przewodów rurowych lub przewodów giętkich na ciśnienie nominalne do 16 MPa i 32 MPa dla cieczy nie powodujących korozji.
Wszystkie wyroby stalowe (serii L i S) są cynkowane elektrolitycznie. Produkowane przez naszą firmę  detale wykonane są ze stali węglowej i automatowej (wykonanie standardowe), stali nierdzewnej lub ze stopów miedzi.

zakucia_hydrauliczne

Zakucia hydrauliczne

Oferowane przez naszą firmę elementy zakuć (korpusy, tulejki, nakrętki) wykonane są ze stali i zabezpieczone przed korozją powłoką ochronną. Końcówki hydrauliczne są wykonywane w odmianach:
• lekkiej L wymiary przyłączeniowe dla ciśnienia nominalnego Pn = 16 MPa
• ciężkiej S wymiary przyłączeniowe dla ciśnienia nominalnego Pn = 32 MPa
w zakresie średnic od DN 06 do DN 32.
W naszej ofercie znajdują się także kompletne zakucia dla przewodów jedno i dwuoplotowych.

przewody_hydrauliczne

Przewody hydrauliczne

Oferowane przez naszą firmę wysokociśnieniowe elastyczne przewody hydrauliczne są przeznaczone do stosowania w napędach i sterowaniach hydraulicznych do połączeń elementów przemieszczających się względem siebie w czasie pracy układu. Znajdują one zastosowanie we wszystkich typach maszyn i urządzeń wyposażonych w instalacje hydrauliczne, w których czynnikiem roboczym są: oleje mineralne, emulsje wodno-olejowe, wodne roztwory glikolu oraz powietrze i woda w zakresie:
– temperatur od 40°C do +100°C, – średnic od DN 06 do DN 32 – ciśnień roboczych od 6,3 MPa do 40 MPa.

 zlacza_rurowe

Złącza rurowe

Produkowane przez naszą firmę łączniki rurowe gwintowane ze stożkiem 24° znajdują zastosowanie w okrętowych instalacjach rurociągów do łączenia lub przyłączania przewodów rurowych, armatury lub urządzeń dla czynników nieagresywnych o ciśnieniu nominalnym do 10 MPa wg PN-92/W-74053/01.
Oferowane przez nas łączniki rurowe składają się z: – korpusu złączki lub przyłączki, – nakrętki, – końcówki do spawania lub lutowania.

 dlawnice_kablowe_metalowe

Dławnice kablowe metalowe

Oferowane przez naszą firmę dławnice okrętowe do przewodów elektrycznych z gwintem metrycznym, przeznaczone są do uszczelnienia przejść przewodów elektrycznych przez grodzie, ścianki, pokłady itp. oraz przez obudowy urządzeń elektrycznych na statkach. Uszczelniają one przejścia przewodów o średnicach 4-57 mm, przy różnicy ciśnień do l KG/cm2 (0,l MN/m).

 amortyzatory

Amortyzatory elastyczne

Produkowane przez naszą firmę amortyzatory elastyczne przeznaczone są do mocowania na statkach mechanizmów i urządzeń takich jak: zespoły prądotwórcze, silniki główne, sprężarki, agregaty prądotwórcze, wentylatory, itp. Ich zastosowanie ogranicza propagację drgań materiałowych z urządzenia na kadłub statku oraz zmniejsza obciążenia dynamiczne przekazywane przez drgające urządzenia na fundament statkowy. Izoluje także urządzenie przed obciążeniami dynamicznymi przekazywanymi z sąsiednich maszyn i urządzeń.

 elementy_metalowe

Elementy metalowe do mebli

Nasza oferta elementów metalowych przeznaczonych dla przemysłu meblowego obejmuje elementy wykorzystywane do produkcji foteli biurowych, stołów, szaf, regałów itp. tj: różnego rodzaju uchwyty, listwy i kostki montażowe, sworznie, bolce, wałki, elementy regulacyjne, tulejki, wsporniki, łączniki osie, itp. Elementy te są jednym z wielu produktów eksportowych naszej firmy. Ich wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną przełożyła się na bardzo dynamiczny rozwój produkcji dla tego sektora.

 

Pobierz nasz najnowszy katalog

wizamor_katalog_produktow